Aicinām darbā kravas automašīnu atslēdznieku/mehāniķi

Darba apraksts –

  • Veikt norādītos tehnikas remonta darbus paredzētajā laikā un nepieciešamajā kvalitātē.
  • Pārzināt apkalpojamā transportlīdzekļa uzbūves, darbības pamatprincipus un izgatavotājrūpnīcas instrukcijas.
  • Darba laikā lietot darbu izpildei paredzētos individuālos aizsardzības līdzekļus, darba drošības prasībām atbilstošus instrumentus.
  • Savlaicīgi un operatīvi izpildīt tiešā un augstāk stāvošā vadītāja norādījumus.
  • Uzturēt tīrībā un kārtībā savu darba vietu.

Prasības –

  • darba pieredze remonta atslēdznieka amatā;
  • precizitāte, atbildība;
  • godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam –

  • darbu stabilā uzņēmumā,
  • profesionālās izaugsmes iespējas,
  • motivējošu progresīvu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sociālās garantijas,
  • varam nodrošināt ar dzīves vietu.
  • Alga Bruto no 1200,00 EUR.
  • CV sūtīt uz e-pastu personals@celuparvalde.lv
  • Lūdzu ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba pārrunām uzaicinātos pretendentus.
  • Telefons: 25426388

Pieteikums vakancei

Kādēļ izvēlēties mūs?

AS „Ceļu pārvalde” ir stabils nozares uzņēmums, kura attīstību virza uzņēmuma vērtības: augsti kvalificēti un pieredzes bagāti speciālisti, atbildība un gandarījums par paveikto, spēja mainīties un pieņemt izaicinājumus.