Aicinam darbā asfaltbetona rūpnīcas (ABR) vadītāja palīgu

Darba apraksts

  • Organizēt un nodrošināt ikdienas ABR darbu,
  • nodrošināt darbaspēka organizēšanu, kārtības un disciplīnas ievērošanu, savstarpējās sadarbības un veselīgas darba vides veicināšanu
  • Savlaicīga pasūtījumu izpildes nodrošināšana;
  • Materiālu pasūtīšana no piegādātājiem;
  • Atskaišu un dažādu dokumentu sagatavošana, datu analīze;
  • Tehnisko jautājumu un problēmu risināšana;
  • Ražošanas procesa tehnoloģijas ievērošana, normu izpilde un produktu kvalitātes prasību ievērošana.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība;
  • Pieredze ražošanas komandas ikdienas vadībā, vismaz 5 gadi
  • Prasme organizēt savu darbu, precizitāte, atbildības sajūta, elastīgums un izturība stresa situācijās;
  • Labas saskarsmes un sadarbības prasmes;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel,);
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • motivējošu, progresīvu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sociālās garantijas.
  • Darba alga:  2200.00 EUR bruto par slodzi.
  • CV sūtīt uz e-pastu personals@celuparvalde.lv
  • Lūdzu ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba pārrunām uzaicinātos pretendentus.
  • Telefons: 25426388

Pieteikums vakancei

Kādēļ izvēlēties mūs?

AS „Ceļu pārvalde” ir stabils nozares uzņēmums, kura attīstību virza uzņēmuma vērtības: augsti kvalificēti un pieredzes bagāti speciālisti, atbildība un gandarījums par paveikto, spēja mainīties un pieņemt izaicinājumus.