Laikapstākļi
 •  
  Rīgā, -3 °C, Z vējš 4 m/s
  feb
  18
 •  
  Rīgā, -5 °C, ZA vējš 2 m/s
  feb
  19
 •  
  Rīgā, -6 °C, ZA vējš 2 m/s
  feb
  20

Projekti

2010

 

Rekonstrukcijas darbi pie tirdzniecības centriem

 

Rekonstrukcijas darbi pie tirdzniecības centriem

Apraksts: Veikti remontdarbi pie trīs tirdzniecības centru – „Mols”, „Dole” un „Spice” – teritorijām, kā rezultātā nodrošināta Krasta un Dunavas ielu krustojuma seguma rekonstrukcija, Maskavas un Eglaines ielu krustojuma seguma rekonstrukcija, kā arī uzstādīti luksofori, ceļazīmes un nodrošināta remontdarbu teritorijas labiekārtošana. Veikta arī Lielirbes ielas un pievedceļu  tirdzniecības centram „SPICE”, kā arī stāvlaukuma rekonstrukcija, kuras rezultātā Lielirbes ielā tika izbūvētas divas braukšanas joslas, kuras paredzētas kreisā pagrieziena veikšanai. Nodrošināta arī luksoforu uzstādīšana un teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana.

Īstenošanas laiks: 06.2010. – 10.2010.

 

Brīvības gatves rekonstrukcija posmā no Rīgas robežas līdz projekta „Brīvības gatves posma pie tilta pār Juglu rekonstrukcija” darbu robežai

Apraksts: Asfaltbetona seguma frēzēšana  un brauktuves seguma virskārtas asfaltbetona izbūve, betona ceļa apmaļu uzstādīšana, betona ietvju apmaļu uzstādīšana, lietus ūdens uztvērējaku tīrīšana un lūku nomaiņa, brauktuves apzīmējumu uzklāšana.

Īstenošanas laiks: 12.07.2010. – 29.08.2010.

 

Veloceliņš „Centrs – Berģi” Rīgā

Apraksts: Eiropas nozīmes veloceliņa tīkla maršruta EuroVelo10 posms Rīgas pilsētas teritorijā. Veikta veloceliņa seguma rekonstrukcija un izbūve, uzstādīts ielas apgaismojums, luksofori, ceļa zīmes, kā arī  pārbūvētas apakšzemes komunikācijas. Tas sākas Rīgas centrā – Smilšu ielas un Zigfrīda Annas Meierovica ielas krustojumā – un turpinās līdz Rīgas administratīvajai robežai.  Veloceliņa izbūvei a/s „Ceļu pārvalde” ražoja un ieklāja asfaltu sarkanā krāsā, kuram uzņēmuma laboratorijā izstrādāta īpaša recepte. Šāds risinājums ir noturīgāks nekā sarkanais krāsojums, turklāt lietus laikā nodrošina labāku saķeri.

Īstenošanas laiks: 11.2009. – 11.2010.

 

Krustabaznīcas ielas rekonstrukcija

Apraksts: Braucamās daļas un ūdensvada pārbūve, lietus ūdens kanalizācijas izbūve, ielas apgaismojuma, sakaru tīklu un elektroapgādes tīklu rekonstrukcija.  

Īstenošanas laiks: no 05.2010. – 12.09.2010.

 

Juglas ielas rekonstrukcija

Apraksts: Ielas gultnes izbūve, grunts izstrāde/iestrāde, dolomīta šķembu pamata izbūve, asfaltbetona seguma izbūve 9122 m² platībā.

Īstenošanas laiks: 06.2009. – 08.2010.

 

Mērsraga ostas infrastruktūra

Apraksts: Asfaltbetona seguma izbūve.

Īstenošanas laiks: 04.2010. – 05.2010.

 

Asara un Barona ielas rekonstrukcija Jelgavā

Apraksts: Akmens bruģa segumu pārbūve Asara un Barona ielu posmos.

Īstenošanas laiks: 30.11.2009. – 11.2010.

 

Mežu ceļi a/s „Latvijas valsts meži” objektos

Apraksts: Četru valsts meža ceļu būve: divi Balvu novadā, viens Rēzeknes un viens Jelgavas novadā. Ceļa klātnes izbūvei nepieciešamās grunts norakšana no sānu grāvjiem vai no uzbēruma, salizturīgs drenējoša smilts slāņa izbūve, seguma būve, izmantojot drupinātas grants vai dolomīta šķembu maisījumus.

Īstenošanas laiks: 11.2009. – 08.2010.

VairākPaslēpt

2009

 

Lielirbes ielas brauktuves asfaltbetona seguma atjaunošana posmā no satiksmes pārvada līdz K.Ulmaņa gatvei Rīgā

 

Lielirbes ielas brauktuves asfaltbetona seguma atjaunošana posmā no satiksmes pārvada līdz K.Ulmaņa gatvei Rīgā

Apraksts: Rekonstrukcijas laikā ar asfaltbetona segumu izbūvēta brauktuves virskārta un ietves, nomainītas ceļu un ietvju betona apmales, nostiprināta zaļās zonas zemes kārta, uzklāti termoplasta ceļa horizontālie apzīmējumi.

Īstenošanas laiks: 05.2009. – 08.2009.

 

Veloceliņa „Mežaparks – Vecāķi” izbūve Rīgā

Apraksts: Asfaltbetona virskārtas ieklāšana.

Īstenošanas laiks: 08.2008. – 07.2009.

 

Valsts 2.šķiras autoceļa V15 rekonstrukcija posmā „Rīgas robeža – Silenieki – Puķulejas”  Mārupes novadā

Apraksts: Šķembu pamata un asfaltbetona ieklāšana divās kārtās, apmaļu un caurteku izbūve, trotuāru, nobrauktuvju, krustojumu un autobusu pieturvietu rekonstrukcija, apgaismojumu un komunikāciju pārbūve visas trases garumā.

Īstenošanas laiks: 09.2008. – 05.2009.

VairākPaslēpt